Pidä silmällä Bangerheadin "Great Deal" -tarraa. Tämä merkintä tarkoittaa, että sinä asiakkaana voit olla varma siitä, että saat oikeudenmukaisen hinnan. Great deal -tuotteet ovat tarkkaan valittuja tuotteita, jotka on hinnoiteltu kilpailevien jälleenmyyjien hintoja vastaan. Päivitämme valikoitujen tuotteiden hintoja jatkuvasti ja tuotteet, joiden hinta on päivitetty eivät kuulu kampanjoihin.

Saat tuotteen Silk Perfume (200ml) kaupan päälle, kun ostat vapaavalintaisia Balmain-tuotteita vähintään 50€ arvosta! Kampanja on voimassa niin kauan kuin varastoa riittää.
-
Pitoa antava viimeistelysuihke, joka suojaa kosteudelta ja antaa kiiltoa ja tuuheutta.
Käyttö: Suihkuta hiuksiin 15-20 cm:n etäisyydeltä.
- Tuotetiedot
- Käyttöohjeet
- Huomioithan, että ainesosalista (INCI) on saattanut muuttua. Otathan yhteyttä asiakaspalveluumme ennen ostosta, mikäli sinulla on allergioita tai yliherkkyyksiä. dimethyl ether, alcohol denat., octylacrylamide/acrylates/ butylaminoethyl methacrylate co- polymer, acrylates copolymer, silk amino acids, aminomethyl propanol, peg-12 dimethicone, panthenol, benzophenone-4, parfum
- Ainesosat Tuotenumero: B012056
Tästä tuotteesta ei ole vielä kirjoitettu tuotearvosteluja.