Yli 50 euron tilaukset toimituskuluitta
Toimitusaika 3-5 arkipäivää
Muotoilugeeli, joka on täydellinen viimeisten hiustrendien inspiroimiin, häikäisevien ja hohdokkaiden kampausten luomiseen. Hiuksesi näyttävät vahvoilta, kiiltäviltä ja hyvinvoivilta, kuin suoraan catwalkilta!
Helppokäyttöinen ja joustava geeli, joka antaa maksimaalista pitoa. Tuote on vesipohjainen ja siksi helppo pestä pois. Silkkiproteiinit ja arganöljy auttavat soluja säilyttämään normaalin kosteustasapainon ja suojaavat jokaista hiusta. Geeli palauttaa ja suojaa vaurioituneita, kuivia ja hauraita hiuksia. Tuotteessa on Balmainin ylellinen tuoksu ja Shine Wax on ehdoton tuote niin miehille kuin naisille, jotka vaativat hiustuotteeltaan sitä jotakin ekstraa.
Hiustyyppi: | Normaalit hiukset |
Koko: | 100ml |
Muotoilutuote: | geeli |
Tuotesarja: | Balmain Styling |
Huomioithan, että ainesosalista (INCI) on saattanut muuttua. Otathan yhteyttä asiakaspalveluumme ennen ostosta, mikäli sinulla on allergioita tai yliherkkyyksiä. aqua, vp/va copolymer, alcohol, butylene glycol, polysorbate 20, argania spinosa kernel oil, silk amino acids, panthenol, parfum, polyquaternium-11, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, aminomethyl propanol.
0 Tuotearvostelut
Kirjoita tuotearvosteluAnna arviosi |
Mitä pidit tuotteesta ? Kirjoita tuotearvostelu. Tuotearvostelu näytetään tuotekuvauksen yhteydessä.