Yli 50 euron tilaukset toimituskuluitta
Toimitusaika 3-5 arkipäivää
Baby Lips huulirasva on virkistävä ja kosteuttava huulirasva. Sisältää aloe veraa, hunajaa ja centellaa jotka tehokkaasti kosteuttavat huulet. Baby Lips, valittavana kolme hienoa väriä ja kuusi erilaista makua. Saat raikkaat ja pehmeät huulet.
14 Tuotearvostelut
Kirjoita tuotearvosteluAnna arviosi |
Mitä pidit tuotteesta ? Kirjoita tuotearvostelu. Tuotearvostelu näytetään tuotekuvauksen yhteydessä.
Ihania sävyjä, kosteuttaa huulia todella hyvin. Tykkään! :)
Ensimmäisenä odotukset olivat alhaalla mutta kun kokeilin huomasin että tuote on mahtava. Itselläni oli todella rohtuneet huulet pakkasen jäljiltä. Laitoin illalla ennen kuin menin nukkumaan. Ensimmäisen yön jälkeen huomasin jo tulosta. Tällä hetkellä laitan sitä ennen kuin lähden jonnekin ihmisten ilmoille kun omat huulet on niin värittömät.
Antaa aivan ihanan sävyn huulille, tuoksuu miellyttävälle, kousteuttaa huulia ihmeellisesti! Ei moitittavaa.
Tämä huulirasva sopii hyvin niille jotka ei halua laittaa huulipunaa vaan vain kivan säväyksen huulille !:-) Kosteuttaa mainiosti ja on syötävän hyvän tuoksuinen , todella toimiva arkisinkin sellaiselle joka ei paljon väriä halua kuten minä ,peukkuja ylös myös pienelle hinnalle ,koska tämä tuote sisältää niin paljon hyvää :)
Todella kosteuttava tuote, antaa ihanan sävyn huulille. Suosittelen kaikille!
Ihan mahtava huulirasva, joka antaa ihanasti väriä ja kosteuttaa tehokkaasti. Eikä hintakaan ole paha tälläisestä tuotteesta!
Tosi hyvä huulirasva.Kosteuttaa ihan super hyvin ja antaa kivaa sävyä! Ihan mahtava ja kaikkien hehkutusten arvoinen!!
Paras Baby Lips, värjää sopivasti ja hoitaa huulia
tosi hyviä rasvoja on! omistan itse 5 kappaletta ja on kyllä tullut kovaan käyttöön. tuntuu hyvältä, tuoksuu hyvältä ja näyttää hyvältä!
Tykkään, värjää huulet juuri sopivan punaisiksi!
Ihan mielettömän ihania huulirasvoja, lempparina Pink Punch, joka antaa juuri sopivasti väriä ilman että tulee sellaiset barbihuulet :---)
Minulla on väritön Fresh Mint ja nudesävyinen Peach Kiss. Kumpikin on nimenomaan todella kosteuttavia huulivoiteita, joten sopivat käyttöön parhaiten kevät/kesä/syksy. Talvella käyttäisin jotain paksumpaa. Tuoksut ovat mietoja kummassakin. Peach Kiss on hyvin luonnollisen näköinen huulilla, helppo huulimeikki kaikenikäisille.
Ihana ja nuorten suuressa suosiossa oleva huulirasva! Värjää mukavasti huulia, kosteuttaa ja väri pysyy huulilla pitkään. Plussaa ihana tuosku! ?
Mietin todella monta kertaa tämän ostoa, yksi kerta sitten ostin ja ajattelin ettei tämä ''massatuote'' toimisi, mutta paras huulirasva tähän mennessä.Kosteuttaa todella huulia ja huulista tulee heti pehmeämmät. Suosittelen kyllä kaikille.