Ole Henriksen Ole Henriksen Transform Dewtopia 20% Acid Treatment (30ml)
Tuotenumero:B070689
58.40 €
80 €
Ov-hinta
Ilmainen toimitus yli 50€ tilauksiin
Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
- Herää Dewtopiassa: koe täydelliset kauneusunet ja herää kosteutettuun ja sileään ihoon - Ole Henriksen esittelee Dewtopia ™ 20% Acid Night Treatment -hoidon, tehokkaimman, tasapainottavan seerumin, joka tekee työtä nukkuessasi.
Dewtopia on yksi Olen tehokkaimmista tuotteista koskaa. Se sisältää 20% happoa, 10% AHA: ta ja 10% PHA: ta. Lopputulos? Heräät paljon pehmeämmän, kirkkaamman ja uudistuneen ihon kanssa.
Dewtopiaan ihastuminen on yhtä helppoa kuin nukahtaminen. Sen pehmeä rakenne on kuin unelma iholla: hento "pistely" iholla levitettäessä, joka osoittaa seerumin tehokkaan koostumuksen ja makea sitrushedelmien tuoksu, joka on luotu Ole Henriksenin spa -taustan innoittamana. Kuorinnan täydellisen tasapainon saavuttamiseksi tämä yöseerumi sisältää koivumahlaa, puuvillavettä ja aloe veraa, joilla on rauhoittavia ja hoitavia ominaisuuksia ihollesi. Koostumus on täysin vegaaninen ja sopii kaikille ihotyypeille.
Sanomme yksinkertaisesti hyvää yötä pigmenttiläiskille, epätasaiselle ihontekstuurille, juonteille ja rypyille - hyvää huomenta Ole Glow!Koko: 30ml - Tuotetiedot
-
Ole Henriksen, 425 Market St. 19th Floor San Francisco CA 94105 USA, [email protected]
- Käyttöohjeet
- Aqua/Water/Eau, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Betula Alba Juice, Gluconolactone, Glycolic Acid, Gossypium Herbaceum (Cotton) Fruit Water, Lactic Acid, Isoamyl Laurate, Potassium Hydroxide, Polyacrylate Crosspolymer-6, Silica, Sodium Hydroxide, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Polyglyceryl-3 Laurate, Gluconic Acid, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract/Extrait De Canne A Sucre, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Santalum Album (Sandalwood) Extract, Glycerin
- Ainesosat Tuotenumero: B070689
Kategoriat :
Muut ostivat myös
Selling fast
100 ml
50 ml
125 €
Selling fast
5 ml
3 ml
Sweed Beauty
46.50 €
Ov-hinta
80 €
Beautiful Price
Selling fast
(40 ml)
(15 ml)
Erborian
24.30 €
Ov-hinta
27 €
Beautiful Price
Selling fast
42.50 €
Ov-hinta
67 €
Selling fast
Exuviance
40 €
Ov-hinta
55 €
Beautiful Price
21.10 €
Ov-hinta
22 €
Sulje