Pidä silmällä Bangerheadin "Great Deal" -tarraa. Tämä merkintä tarkoittaa, että sinä asiakkaana voit olla varma siitä, että saat oikeudenmukaisen hinnan. Great deal -tuotteet ovat tarkkaan valittuja tuotteita, jotka on hinnoiteltu kilpailevien jälleenmyyjien hintoja vastaan. Päivitämme valikoitujen tuotteiden hintoja jatkuvasti ja tuotteet, joiden hinta on päivitetty eivät kuulu kampanjoihin.
-
Sweed Lip Liner on erittäin pigmenttinen, pehmeä ja samettinen koostumus, joka liukuu helposti huulille. Käytä kynää huulten suurentamiseen ja muokkaamiseen tai koko huulten pohjana, jotta huulipunasi pysyy paikallaan. Ylellinen koostumus antaa pitkäkestoisen vaikutuksen, joka kestää 6 tuntia, ja se on luonnollisesti vegaaninen ja sisältää luonnollisia ainesosia. Kynän mukana tulee vegaaninen sivellin päälle ammattimaista levitystä varten.
* Erittäin pigmenttinen koostumus, jossa on samettinen lopputulos.
* Kestää 6 tuntia ilman tahraantumista.
* Luo tasaisemman huulirajan ja täyteläisemmän huulten ilmeen.
* Dermatologisesti testattu.
* Vegaaniset ja luonnolliset ainesosat
* Jojobansiemenöljy sitoo kosteutta ja ravitsee huulia pitäen ne pehmeinä
Koko: 1.07 g - Tuotetiedot
- Käyttöohjeet
- Isododecane, Synthetic Wax, Polybutene, Trimethylsiloxysilicate, Sucrose Tetrastearate Triacetate, Isoamyl Laurate, Silica, Hydrogenated Jojoba Oil, Cetearyl Behenate, Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ceramide NP, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491), Iron Oxides (CI 77492), Red 7 (CI 15850), Iron Oxides (CI 77499), Yellow 5 Lake (CI 19140)
- Ainesosat Tuotenumero: B087693