Pidä silmällä Bangerheadin "Great Deal" -tarraa. Tämä merkintä tarkoittaa, että sinä asiakkaana voit olla varma siitä, että saat oikeudenmukaisen hinnan. Great deal -tuotteet ovat tarkkaan valittuja tuotteita, jotka on hinnoiteltu kilpailevien jälleenmyyjien hintoja vastaan. Päivitämme valikoitujen tuotteiden hintoja jatkuvasti ja tuotteet, joiden hinta on päivitetty eivät kuulu kampanjoihin.

-
BABOR HY-ÖL® -kaksivaiheisen puhdistuksen ihonhoitolisä sekaiholle ja rasvoittuvalle iholle. Puhdistusprosessi tukee ehjää ihoestettä ja tasapainoista mikrobiomia. Valikoiduilla salvia-, noitapähkinä- ja luomupunakukkauutteilla on selventäviä ja supistavia ominaisuuksia. Moringan siemenistä saatu proteiiniuute suojaa ihoa negatiivisilta kaupunkiympäristön tekijöiltä. Harmonisoiva tuoksu rentouttaa aisteja.Tulos: kiinteä ja tasapainoinen iho, joka on puhdistettu syvälle huokosiin asti.
- Tuotetiedot
-
Levitä 4 pumppausta HY-ÖL® Cleanser -puhdistusainetta kuivalle iholle kasvoille, kaulalle ja dekolteelle ja hiero kevyesti, levitä sitten kaksi pumppausta Phyto HY-ÖL® Booster -hoitoainetta päälle ja hiero sisään. Kostuta sormenpäät viileällä vedellä ja hiero puhdistusainetta pyörivin liikkein, kunnes se muodostaa maitomaisen emulsion. Huuhtele huolellisesti runsaalla vedellä.
Luonnollisten uutteiden käytön vuoksi sedimentaatiota voi esiintyä. Se ei kuitenkaan vaikuta tuotteen laatuun.
Dr. Babor GmbH & Co. KG, Neuenhofstraße 180, [email protected]
- Käyttöohjeet
- AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) BARK/LEAF/TWIG EXTRACT, SAMBUCUS NIGRA FLOWER EXTRACT, LACTIC ACID, CARRAGEENAN, PARFUM (FRAGRANCE), XANTHAN GUM, MALTODEXTRIN, SODIUM CITRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CARAMEL (CARAMEL)
- Ainesosat Tuotenumero: B097773



