Mancera Mancera Red Tobacco EdP (120 ml)
Tuotenumero:B098103Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
Red Tobacco on uskomattoman voimakas ja seksikäs tuoksu, joka sekoittaa kuubalaista tupakkaa ja mausteita. Todellinen lämpöaalto.
HAJUPERHE:
TUPAKOINTI: PUUINEN / MAUSTEINEN
PÄHKINÄTUOTTEET:
Sahrami, kaneli, suitsuke, muskottipähkinä, valkoinen persikka, vihreä omena ja nepalilainen oud.
SYDÄMEN NUOTIT:
Jasmiini: Patchouli ja hento jasmiini.
PERUSTIETOJA:
Jalotupakka, meripihka, puumaiset nuotit, vetiiveri, vaniljatangot ja valkoinen myski.
Tietoa Mancerasta:
Mancera yhdistää länsimaisia ja itäisiä vaikutteita ranskalaiseen hienostuneisuuteen ja valmistaa poikkeuksellisia hajuvesiä, jotka kestävät aikaa. Isän ja tyttären ainutlaatuisessa yhteistyössä Mancera järjestää visuaalisen ja tuoksullisen tanssin, joka vie sinut matkalle syrjäisten maiden äärelle, jossa myytit syntyvät ja tulevaisuus piirtyy
Koko: 120 ml - Tuotetiedot
-
C PARFUMS COSMETIQUE, 3 AVENUE DU BEAUREGARD, 10400 NOGENT-SUR-SEINE, France, [email protected]
- Käyttöohjeet
- ALCOHOL DENAT, AQUA / WATER, PARFUM / FRAGRANCE, COUMARIN, LINALOOL, LIMONENE, CINNAMAL, ISOEUGENOL, FARNESOL, EUGENOL, BENZYL BENZOATE, CITRONELLOL, GERANIOL.
- Ainesosat Tuotenumero: B098103