Pidä silmällä Bangerheadin "Great Deal" -tarraa. Tämä merkintä tarkoittaa, että sinä asiakkaana voit olla varma siitä, että saat oikeudenmukaisen hinnan. Great deal -tuotteet ovat tarkkaan valittuja tuotteita, jotka on hinnoiteltu kilpailevien jälleenmyyjien hintoja vastaan. Päivitämme valikoitujen tuotteiden hintoja jatkuvasti ja tuotteet, joiden hinta on päivitetty eivät kuulu kampanjoihin.
-
Arabians Tonka, joka on tarkoitettu harvinaisten hajuvesien ystäville, on Arabiansin kohteliaisuus, kunnianosoitus tuoksu arabialaiselle hevoselle. Hieno sekoitus mausteisia voluutteja, lumoavia ruusuja, tonkapapua ja bergamottia paljastavat eläimellisen temperamentin, jossa on oudin, meripihkan ja myskin sävyjä. Rohkea, kiihkeä ja tulinen tuoksu, jossa on lähes naisellinen ilme.
TUOKSUPERHEET:
AMBER / WOODY
YLÄISET NUOTIT: Bergamotti, sahrami.
SYDÄMEN NUOTIT: Ruusu, Oud.
PERUSTIETOJA: Amber, Tammisammal, Tonka-pavut, ruskea sokeri, valkoinen myski.
Montalesta:
Montalen perusti Pierre Montale, joka 20 vuotta sitten innostui idän kauneudesta ja salaisuuksista Arabiassa. Siellä hän oppi käyttämään ikivanhoja, arvokkaita hajuaineita, kuten ruusua, suitsukkeita, meripihkaa, setriä ja oudia, luodakseen hienoja tuoksuja.
Palattuaan Ranskaan vuonna 2003 hän esitteli ensimmäiset luomuksensa, jotka tarjoavat ainutlaatuisen hajumatkan täydellisyyteen vain silmät kiinni
- Tuotetiedot
- Käyttöohjeet
- ALCOHOL DENAT, AQUA / WATER, PARFUM / FRAGRANCE, LIMONENE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL.
- Ainesosat Tuotenumero: B097498



