The INKEY List The INKEY List Peptide Moisturizer (50 ml)
Tuotenumero:B084124Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
Hoitava mutta nopeasti imeytyvä päivävoide, joka sisältää kahta peptidiä, jotka tukevat ihon luonnollista kollageenintuotantoa ja kosteuttavat ihoa. Peptidit ovat pieniä, mutta niissä on voimakas aminohappoketju, joka tukee ihon kiinteyttäviä, kosteuttavia proteiineja. Jatkuvassa käytössä nämä peptidit auttavat tukemaan luonnollista kollageenin tuotantoa ja tekevät ihosta nuorekkaan ja mukavan tuntuisen.
- Tuotetiedot
-
Käytä aamuin illoin puhdistuksen ja seerumin jälkeen ja hiero herneenkokoinen määrä kasvoille ja kaulalle. Lisää tämän jälkeen halutessasi öljyä.
- Käyttöohjeet
- Aqua (Water/Eau), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Betaine, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Carbomer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Hydroxide, Ethylhexyl-glycerin, Sodium Gluconate, Tocopheryl Acetate, Dehydroacetic Acid, Hydrogenated Lecithin, Phenethyl Alcohol, Acetyl Hexapeptide-37, Maltodextrin, Pentapeptide-48.
- Ainesosat Tuotenumero: B084124