Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
Ligne Noire on erittäin intensiivinen eyeliner, joka todella hoitaa ripsiä. Se tekee yhdellä vedolla intensiivisen mustan viivan, joka rajaa ja lisää syvyyttä silmiin.
Pehmeä, mutta kiinteä huopakärki liukuu pehmeästi iholla ja helpottaa levittämistä. Kuivuttuaan rajaus on pitkäkestoinen ja vedenkestävä. Neljän viikon käytön jälkeen ripsien laatu on parantunut koostumuksen sisältämien vitamiinien ja peptidien ansiosta. Jopa meikin poistamisen jälkeen ripset ovat täyteläisemmät, pidemmät, joustavammat ja vahvemmat - yksinkertaisesti kauniimmat. Silmälääketieteellisesti testattu. Sopii myös herkille silmille ja niille, jotka käyttävät linssejä
Koko: 0,55 ml - Tuotetiedot
- Käyttöohjeet
- AQUA/WATER/EAU, BUTYLENE GLYCOL, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, ALCOHOL, AMMONIUM ACRYLATES COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, AMP-ACRYLATES COPOLYMER, PANTHENOL, BIOTINOYL TRIPEPTIDE-1, CAPRYLYL GLYCOL, BENTONITE, CITRIC ACID, PVP, SODIUM CITRATE, SODIUM DEHYDROACETATE, BLACK 2 (CI 77266) (NANO).
- Ainesosat Tuotenumero: B092266