Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
- Rauhoittaa, kosteuttaa ja antaa hehkua
- Tekee rypyistä ja juonteista vähemmän näkyviä
- Silottaa ihoa näkyvästi
- Vegaaninen, valmistettu Tanskassa
Virkistä ja rauhoita ihoasi Jorgobé Multi-Hyaluronic Serum -seerumilla: hehkua antava ja kosteuttava kasvoseerumi, joka sisältää 2 % hyaluronihappoa viidessä eri molekyylipainossa. Tremella fuciformis (snow mushroom/valkohytykkä) ja pantenoli kosteuttavat intensiivisesti, silottavat ryppyjä ja rauhoittavat ärsytystä – tuloksena näkyvästi sileämpi iho, joka tuntuu uudistuneelta. Seerumi sopii kaikille ihotyypeille, mutta erityisesti kuivalle, erittäin kuivalle ja samealle iholle.
Hyaluronihappo viidessä eri molekyylipainossa ja eri kokoisina kosteuttaa ihoa moniulotteisesti: ihon useat eri kerrokset saavat kosteutusta pinnalta syvempiin osiin. Ihosta tulee täyteläisempi, tasaisempi, kimmoisampi ja juonteet ja rypyt näkyvät vähemmän
Koko: 50 ml - Tuotetiedot
-
Ota herneen kokoinen määrä tuotetta sormenpäille. Taputtele seerumia kasvoille ja kaulalle hellävaraisesti ja hiero ylös- ja ulospäin suuntautuvin liikkein, kunnes se on imeytynyt iholle täysin. Anna seerumin vaikuttaa muutaman minuutin ajan, ennen kuin jatkat ihonhoitorutiinin seuraaviin vaiheisiin. Käytä seerumia sekä aamuin että illoin saadaksesi parhaat tulokset.
Jorgobé Operations APS, Rahbeks Allé 21, 1801 Frederiksberg C, Denmark, https://jorgobe.com/en-eu/pages/contact - Käyttöohjeet
- Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Lactobacillus Ferment, Lactobacillus, Caprylyl Glycol, Sodium Gluconate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Cocos Nucifera Fruit Extract, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract, Lactic Acid.
- Ainesosat Tuotenumero: B094103