Tämä koostumus on äärimmäisen vahva, ja se vähentää aknen laajuutta ja punaisuutta neljän tunnin sisällä. Salisyylihappo kuorii ja puhdistaa ihohuokosia tehden ihosta tasaisemman. Sisältää männyn ja timjamin inspiroimaa patentoitua yhdistelmää, joka auttaa taistelemaan ärsytyksiä vastaan samalla, kun se säilyttää ihon terveen tasapainon.
Levitä ohut kerros ongelma-alueille 1-3 kertaa päivässä tai tarvittaessa.
Tuotenumero: 46978
- 2017-04-13
Yksi harvoista tuotteista, jotka oikeasti toimivat!
- 2011-08-31
Erittäin tehokas, vähentää ja kuivattaa finnejä kuivattamatta ihoa (kuten muut aknetuotteet). Vaikuttaa myös sisäisiin polttopisteisiin. Tarvitaan vain pieni määrä, joten tuubi kestää ikuisesti!
- 2011-02-22
Ostin tämän kesällä Yhdysvalloissa ollessani uhkapelinä Sephorasta. Se on itse asiassa paras finnien täsmähoito, jota olen koskaan kokeillut. Minulla on herkkä iho, mutta se tuntuu sekä hellävaraiselta että tehokkaalta. Se tekee tehtävänsä ja sitä on helppo levittää, kun sinulla on finnejä ja sisäisiä palovammoja jne. Helppo pestä pois eikä tahraa kuten muut aknetuotteet. Voit jopa estää finnien ilmestymisen ja se myös rauhoittaa ja poistaa ne erittäin nopeasti. En voi olla ilman tätä tuotetta. Kallis? Toki... mutta yksi tuubi kestää myös todella pitkään. En ole kokeillut mitään muuta samasta sarjasta.

