Peter Thomas Roth Peter Thomas Roth Retinol Fusion Pm Night Serum (30ml)
Tuotenumero:B025940
59.70 €
83.40 €
Ov-hinta
Ilmainen toimitus yli 50€ tilauksiin
Pidä silmällä “Beautiful Price” -merkintää. Nämä ovat huolellisesti valittuja tuotteita, joiden hintoja vertaamme jatkuvasti muihin valtuutettuihin jälleenmyyjiin, jotta voimme tarjota sinulle asiakkaana reilun hinnan.
-
- Voimakas retinoliseerumi, joka uudistaa ihoa optimaalisen, tiivistetyn mikrokapseloidun retinolin avulla ja tuottaa parhaat mahdolliset tulokset pienimmällä mahdollisella ärsytyksellä. Ihon uudistumisprosessi kiihtyy teknisesti edistyneen yhdistelmän avulla, joka sisältää 1,5 % mikrokapseloitua retinolia ja 1 % C- ja E-vitamiineja ja varmistaa tuotteen vakauden sekä vahvistaa sen tehoa. Auttaa parantamaan ihon sävyä ja rakennetta sekä tekee ihosta elinvoimaisen ja terveen. Auttaa vähentämään juonteita ja ryppyjä. Kosteuttava koostumus vähentää punoitusta ja ärsytystä.
- Tuotetiedot
-
Käytä aurinkovoidetta, jossa on suojakerroin päivän aikana. Jos ilmenee lievää ärsytystä tai punoitusta, käytä tuotetta joka toinen yö, kunnes iho tottuu siihen. Lisää vähitellen päivittäiseen käyttöön. Vain paikalliseen käyttöön.
Peter Thomas Roth Labs LLC, 400 Park Avenue, 14th Floor, New York, NY 10022, USA, https://www.peterthomasroth.com/pages/contact - Käyttöohjeet
- Huomioithan, että ainesosalista (INCI) on saattanut muuttua. Otathan yhteyttä asiakaspalveluumme ennen ostosta, mikäli sinulla on allergioita tai yliherkkyyksiä. cyclopentasiloxane, squalane, retinol, ascorbyl palmitate, tocopherol, water, pentylene glycol, polysorbate 20, lecithin, bisabolol, alcohol.
- Ainesosat Tuotenumero: B025940
Kategoriat :
Magazine-artikkeli
Muut ostivat myös
Beautiful Price
Lahja
22.80 €
Ov-hinta
28 €
Clarins
46 €
Ov-hinta
50 €
1000ml
100ml
14.50 €
Cacao Intense
Autumn Red
Maria Nila
29.90 €
100ml
17 €
Beautiful Price
38.30 €
Ov-hinta
47.90 €
Sulje