Täyteläinen ja virkistävä ensimmäisen vaiheen kosteuttava hoito ihastuttavalla kukkaistuoksulla. Jättää ihon pehmeäksi, kosteutetuksi ja virkistyneen näköiseksi ja pohjustaa sen voidetta tai emulsiota varten.
Käyttö: Levitä puhdistuksen jälkeen aamuin ja illoin kosteutuksen ensimmäisenä vaiheena. Levitä sen jälkeen iholle emulsiota ja/tai voidetta.
Tuotenumero: 13938
Kategoriat:
- 2024-12-19
Upea tuote, antaa sekä hehkua että sileää ihoa. Olen käyttänyt tätä tuotetta jo vuosia enkä voi elää ilman sitä.
- 2024-12-04
Rakastan tätä voidetta. Voit käyttää sitä kosteusvoiteen pohjustajana ilman muita tuotteita. Parempi kuin mikään muu Sensai-voide, jota olen aiemmin käyttänyt.
- 2020-05-14
Paras esikäsittelytuote, jota olen koskaan käyttänyt. Se todella kosteuttaa ihoa puhdistuksen jälkeen ja saan paremman vaikutuksen seerumista, jota laitan päälle. Mahtavaa!
- 2019-01-16
Tämä seerumi on toiminut hyvin kuivalle iholle. Nykyään minulla on äärimmäisen kuiva iho, eikä se toimi aivan yhtä hyvin.
- 2018-11-16
Upea tuote. Saat todella ihanan hehkun! Olen yleensä tähän aikaan vuodesta todella kuiva, mutta nyt kun aloin käyttää tätä, olen todella tuntenut myös muiden tuotteiden vaikutuksen. Nyt olen kaikkea muuta kuin kuiva, olen silkkinen ja pehmeä. Tämä on tuote, josta en koskaan halua olla ilman!
- 2018-09-20
Loistava kaksoispuhdistuksen jälkeen. Iho saa kauniin hehkun.
- 2025-07-27




