EVY Technology Daily Tan Activator 150 ml
EVY Technology Daily Tan Activator on innovatiivinen, kaikille ihotyypeille sopiva vaahtomainen aktivaattori, joka valmistelee ihon aurinkoa varten. Se syventää ihon omaa sävyä ja edistää pitkäkestoista hehkua samalla kun se kosteuttaa ihoa tehokkaasti.
Miten se toimii?
Tämä ainutlaatuinen mousse imeytyy syvälle ihon ylimpiin kerroksiin ja stimuloi melaniinin tuotantoa täysin luonnollisella tavalla. Kevyt koostumus ei ainoastaan tehosta rusketusta, vaan tarjoaa iholle syvävaikutteista hoitoa ja jopa 24 tunnin kosteutuksen. Hajusteeton ja vegaaninen koostumus vahvistaa ihon suojamuuria, tehden siitä erinomaisen valinnan myös kaikkein herkimmälle iholle. Lopputuloksena on tasaisempi, intensiivisempi ja huomattavasti kestävämpä päivetys.
Sopii
Kaikille ihotyypeille · Herkälle iholle · Päivetyksen valmisteluun · Kasvoille ja vartalolle
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Aktivoi ja pidentää ihon luonnollista päivetystä tehokkaasti
- Tarjoaa syvävaikutteista 24 tunnin kosteutusta
- Vahvistaa ihon luonnollista suojamuuria
- Hajusteeton ja vegaaninen koostumus on hellävarainen iholle
Tuotenumero: 50290
- 2026-07-25
Aivan upea ja erinomainen tuote
- 2026-07-20
Olen käyttänyt sitä nyt viikon ja huomaan jo tuloksia. Olen ollut tähän mennessä vasta Ruotsin auringossa.
- 2026-05-27
Ei tee mieli käyttää, kun tuoksu on niin kamala ja vallitseva.
- 2026-04-25
Käytän nyt kolmatta vuotta, ja olen todella tyytyväinen tulokseen, sillä saan rusketuksen helpommin ja se pysyy pidempään. Koostumus on kevyt, käytän sitä sekä vartalolla että kasvoilla meikin alla. Toimii hyvin, jos käytät aurinkovoidetta. Suosittelen Evyn aurinkovoidetta lisäravinteeksi ☀️
- 2025-08-16
Tuntuu hyvältä saada vähän ruskettunutta
- 2025-07-13
Yllätyin siitä, kuinka paljon nopeammin rusketus tuli, kun käytin vaahtoa joka päivä. Muutamassa päivässä sain välimerellisen rusketuksen. Lisäksi se on paksua ja kosteuttavaa, ja pieni pullo riittää herkulliseen rusketukseen. Käytän sitä nyt joka toinen päivä, kahdella pullolla, jotta rusketus kestää pidempään. Rakastan sitä tunnetta, kun vaahto peittää ensin koko ihoni ja sulautuu sitten siihen.
- 2025-06-21
Nopeuttaa ja auttaa ihoa säilyttämään värinsä.
- 2025-05-04
Olen käyttänyt tätä tuotetta nyt kaksi kautta ja olen erittäin tyytyväinen. Aloitan käytön aikaisin ennen aurinkokautta ja saan hieman syvemmän palan ja ihosta tulee erittäin pehmeä. Minä, jolla on vaalea iho, saan yleensä kauniin kevyen rusketuksen vartalolleni. Käytän sitä tietenkin merkin aurinkovoiteen kanssa.
- 2024-07-18
Toimii loistavasti
- 2024-07-08
Ehkäisevä ekseeman hoidossa





