Kevyt ja nopeasti imeytyvä aurinkovoide, joka tarjoaa erittäin korkean suojan (SPF50+/PA++++). Jättää puolimatan, samettisen pinnan ilman valkoista kalvoa. Mustariisiuutteen, niasiiniamidin ja adenosiinin yhdistelmä kosteuttaa ja vahvistaa ihoa.
Tuotenumero: 126880
- 2026-07-14
Mahdollisesti paras aurinkovoide markkinoilla. Ei valkoista sävyä, kosteuttaa hieman eikä jää iholle, lähes huomaamaton levitettynä.
- 2026-06-14
Hyvin imeytyvä aurinkosuoja. Sopi hyvin meikin alle, ei rullaantunut kasvoilta päivän mittaan. Todella hyvä tuote.
- 2026-06-13
Mielestäni se toimii todella hyvin. Olen huomannut vähemmän sieniaknea poskissani ja otsassani. Tämä johtuu tietysti siitä, että olen sekoittanut sitä myös muihin ihonhoitotuotteisiin, mutta silti se toimii todella hyvin! Ainoa miinus on, että se paakkuuntuu/tavallaan kuivattaa meikkini todella nopeasti levittäessäni sitä. Sitten levitän vain toisen kerroksen aurinkovoidetta ennen meikkaamista, ja silloin se toimii aika hyvin!






