IsaDora The Wonder Nail Polish Quick dry & Longwear Peach - 5 ml
IsaDora The Wonder Nail Polish on nopeasti kuivuva kynsilakka, joka on suunniteltu tuomaan kynsille raikasta persikan sävyä ja kestävää kiiltoa. Sen pitkäkestoinen koostumus ja vaivaton levitys tekevät huolitellun manikyyrin ylläpitämisestä helppoa kiireisessäkin arjessa.
Miltä se näyttää?
Tämä kynsilakka antaa kynsille upean, persikkaisen sävyn ja kauniin kiiltävän lopputuloksen. Erityisen leveä sivellin mahdollistaa tasaisen ja raidattoman levityksen yhdellä vedolla, mikä takaa siistin jäljen vaivatta. Nopeasti kuivuva ja vegaaninen koostumus säästää aikaa ja pysyy kynsillä pitkään lohkeilematta. Hajusteeton lakka on käytännöllinen valinta, joka tarjoaa huolitellun ilmeen jokaiseen päivään.
Sopii
Kaikille kynsityypeille · Arkeen & juhlaan · Vegaaninen valinta · Helppoon manikyyriin
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Nopeasti kuivuva koostumus, joka ehkäisee tahriintumista ja säästää aikaa.
- Erityisen leveä sivellin takaa vaivattoman ja tarkan levityksen yhdellä kertaa.
- Pitkäkestoinen ja peittävä lopputulos, joka säilyttää värinsä kauniina.
- Täysin vegaaninen ja hajusteeton koostumus.
Tuotenumero: 126012
- 2026-05-02
Väri on todella kaunis! Olen ostanut sitä useita kertoja. Pysyy hyvin ja kuivuu nopeasti. Ostan sinulta uudelleen.
- 2026-04-20
Lakkasin kynnet torstaina, ja kynsilakka oli melkein kokonaan poissa lauantaihin mennessä. Kaunis väri, mutta vaatii päällyslakkaa, jotta se pysyisi pidempään. Väri on hieman vaaleampi kuin kuvassa näyttää.
- 2026-02-12
Helppo ja tasainen levittää..väri on vaaleanpunainen, sopii sekä talveen että kesään. Kuivuu nopeasti.
- 2026-01-16
se ei kuivu nopeasti
- 2026-01-11
Täydellinen väri niille, jotka haluavat raikkaan keskipinkin, joka ei ole kylmän sävyinen. Tarvitsee päällyslakan, jotta se kestää reunoilla yli kaksi päivää, mutta muuten kestää hyvin!
- 2025-10-12
Hyvin ohut koostumus, laikukas lopputulos kahden kerroksen jälkeen. Vaikea kerrostaa. Intense Rust -väri on joka tapauksessa erittäin kaunis ja sivellin on leveä, mikä tekee maalaamisesta nopeaa. Hyvä kestävyys.
- 2025-08-20
Upea kynsilakka, pitkäkestoinen, kauniit värit
- 2025-06-10
Minulla kuivuminen kesti ja kolmas kerros vasta peitti kynnen.
- 2025-05-25
Maaginen väri, joka istui superkauniisti, on täydellinen nyt kesäksi - todella upea 🌟🌟🌟🌟🌟
- 2025-01-12
Tuttu tuote jo vuosien takaa. Kiva sävy, helmiäistä mukana. Kestää melko hyvin kynsissä...toki voisi kestää muutaman päivän kauemminkin.





