Lenoites Blending Multi Eye Brush N°104 Black
Lenoites Blending Multi Eye Brush N°104 Black on ammattilaistason meikkisivellin, joka on suunniteltu silmämeikin tarkkaan häivyttämiseen ja pehmeiden siirtymien luomiseen. Tämä tyylikäs työkalu nostaa meikkirutiinisi uudelle tasolle tarjoamalla saumattoman lopputuloksen, joka on aiemmin ollut vain ammattilaisten saavutettavissa.
Miten se toimii?
Siveltimen huolella valitut, pehmeät synteettiset harjakset poimivat juuri oikean määrän luomiväriä ja levittävät sen iholle vaivattomasti. Ergonomisesti muotoiltu varsi takaa optimaalisen hallinnan ja tarkkuuden, tehden jokaisesta siveltimenvedosta hallitun ja miellyttävän. Se häivyttää rajat pehmeästi ja mahdollistaa ammattimaisen lopputuloksen ilman kovia reunoja. Elegantti musta muotoilu yhdistää teknisen suorituskyvyn ja ylellisen tuntuman, mikä tekee siitä välttämättömän osan vaativaa meikkikokoelmaa.
Sopii
Silmämeikki · Luomivärin häivyttäminen · Ammattilaistasoinen meikki · Kaikki ihotyypit · Päivä- ja iltameikki
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Premium-tason synteettiset harjakset, jotka ovat hellävaraisia silmänympärysholle ja helppoja puhdistaa.
- Ergonominen varsi tarjoaa täydellisen tasapainon ja kontrollin erittäin tarkkaan työskentelyyn.
- Suunniteltu erityisesti ammattimaiseen häivyttämiseen ja sävyjen saumattomaan yhdistämiseen.
- Hienostunut ja kestävä muotoilu, joka vastaa meikkitaiteilijoiden korkeita laatuvaatimuksia maailmanlaajuisesti.
Usein kysytyt kysymykset
Miten käytän Lenoites Blending Multi Eye Brush N°104 Black -sivellintä parhaan tuloksen saamiseksi?
Käytä kevyitä pyöriviä tai edestakaisia liikkeitä luomivärin häivyttämiseen luomivaossa tai luomen ulkonurkassa. Siveltimen muotoilu mahdollistaa värien asteittaisen kerrostamisen ja täydellisen pehmeän siirtymän eri sävyjen välillä.
Kuinka hoidan Lenoites-meikkisivellintäni?
Puhdista sivellin säännöllisesti miedolla sivellinsaippualla ja haalealla vedellä säilyttääksesi harjasten pehmeyden ja hygienian. Anna siveltimen kuivua vapaasti vaakatasossa pyyhkeen päällä, jotta vesi ei pääse valumaan varren sisään.
Tuotenumero: 118007
Ei vielä arvosteluja

