NYX Professional Makeup Buttermelt Glaze Highlighter Stix 14 Melt To Be - 50 g
Voidemainen highlighter-puikko antaa iholle välitöntä hehkua pehmeän ja voimaisen koostumuksen avulla. Tämä ravitseva koostumus liukuu vaivattomasti iholla korostaen kasvojen ja vartalon korkeimpia kohtia luonnollisella säteilyllä.
Miltä se näyttää?
Highlighter-puikon lämmin kuparinen sävy luo iholle ylellisen ja hehkuvan lopputuloksen ilman suuria kimallehiukkasia. Sen täyteläinen koostumus on rikastettu cupuaçu- ja kookosvoilla, joiden ansiosta tuote sulaa ihoon levitettäessä tuntumatta rasvaiselta tai kertymättä juonteisiin. Lopputuloksena on tasainen glown, joka pysyy paikoillaan jopa 8 tuntia.
Sopii
Kaikille ihotyypeille · Kasvoille & vartalolle · Arkeen & juhlaan · Hehkua kaipaaville
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Antaa intensiivisen mutta luonnollisen hehkun, joka kestää jopa 8 tuntia
- Sisältää cupuaçu- ja kookosvoita, jotka tekevät koostumuksesta kosteuttavan ja joustavan
- Kimalle pysyy tarkasti paikoillaan karisematta tai tuntumatta rakeiselta
- Viisto muotoilu mahdollistaa tarkan levityksen niin poskipäille kuin solisluille
Tuotenumero: 198091
- 2026-03-26
Niin kaunista! Mutta laitoin poskipunaa alle ja sitten päälle, koska mielestäni se ei ole tarpeeksi pigmenttinen yksinään.









