NYX Professional Makeup Setting Spray Matte Finish Duo
Tämä kahden pakkauksen viimeistelysuihke on suunniteltu kiinnittämään meikki ja hallitsemaan ihon kiiltoa koko päivän ajan. Se varmistaa, että meikkipohjasi pysyy raikkaana ja virheettömänä aamusta iltaan jättäen iholle kauniin ja tasaisen mattapinnan.
Miltä se näyttää?
NYX Professional Makeup Setting Spray Matte Finish on kevyt ja miellyttävä suihke, joka tuntuu iholla lähes huomaamattomalta ilman tahmeaa tunnetta. Se lukitsee meikin paikoilleen ja häivyttää ei-toivottua kiiltoa, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan erityisesti rasvoittuvuuteen taipuvaiselle iholle tai pitkiin päiviin. Kahden pullon säästöpakkauksen ansiosta voit pitää yhden pullon meikkipöydälläsi ja ottaa toisen mukaan matkalle tai käsilaukkuun varmistamaan tyylisi kestävyyden. Suihke antaa meikille huolitellun lopputuloksen, joka säilyy muuttumattomana haastavissakin olosuhteissa.
Sopii
Rasvoittuva iho · Sekaiho · Päivittäiseen käyttöön · Juhla- ja arkimeikkiin · Matkustamiseen
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Pidentää meikin kestoa merkittävästi ja estää meikkipohjan murtumista tai haalistumista.
- Luo välittömästi mattapintaisen lopputuloksen ja kontrolloi ihon kiiltelyä tehokkaasti.
- Höyhenenkevyt koostumus, joka ei tunnu iholla raskaalta, kireältä tai kuivattavalta.
- Kätevä kahden pullon pakkaus tarjoaa erinomaista vastinetta rahalle ja varmistaa, ettei suosikkituotteesi lopu kesken.
Tuotenumero: C24090-24090
Ei vielä arvosteluja






