Meikkisi pysyy kuin liimattuna! NYX Professional Makeup The Face Glue -meikinpohjustustuote kiinnittää meikin tuntumatta tahmaiselta. Meikkivoide, puuteri ja poskipuna pysyvät varmasti paikoillaan. Erittäin kosteuttavaa polyglutamiinihappoa ja vaahterasiirappia sisältävä koostumus antaa uskomatonta pitoa. Meikinpohjustustuote saa meikkisi kestämään jopa 12 tuntia ja kosteuttaa samalla ihoa jopa 24 tunnin ajan, ei tuki ihohuokosia ja antaa ihon hengittää koko päivän. Tuntuu miellyttävältä iholla ja antaa hieman ihohuokosia häivyttävän lopputuloksen.
Meikinpohjustustuote uskomattomalla pidolla.
Meikkisi pysyy paikoillaan jopa 12 tuntia.
Kosteuttaa 24 tuntia.
Ei tuki ihohuokosia.
Ei tunnu tahmaiselta.
Tuntuu miellyttävältä iholla.
Ihohuokosia häivyttävä lopputulos.
Näkymätön meikin alla
Tuotenumero: 192490
Kategoriat:
- 2026-06-24
Valitsin 5/5, koska pohjustusvoide on yksi parhaista, joita olen koskaan kokeillut! Se pitää meikkini paikoillaan koko päivän, erityisesti minulla, jolla on superrasvoittuva iho. Pakkaus on myös erittäin mukava, koska se sopii nimeen, mutta myös käytännöllinen ja toimii loistavasti! Tämä on pakollinen hankinta jokaisen meikkirutiinissa!
- 2026-03-06
Lempipohjustusvoide! Kestää kauan pieneen kokoonsa nähden, eikä tuotetta tarvitse paljon toimiakseen!! Olisin kyllä toivonut isompaa pakkausta, mutta se toimii joka tapauksessa hyvin!
- 2026-03-01
Rakastan tätä pohjustusvoidetta! Tämä on kolmas ostokseni, koska se saa meikkivoiteen pysymään niin kauniina koko päivän. Olen yli 35-vuotias ja silmäni alla oleva iho alkaa pehmentyä hieman, mutta en ole huomannut, että peitevoide rypistyisi (laskeutuisi ryppyihin) tätä käytettäessä, kuten se voi tehdä muiden pohjustusvoiteiden kanssa.







