Vesi on hyvää sinulle. Misellifaasivasi on kuitenkin vielä parempaa ihollesi!
Koska tupla-puhdistus on osa tavallista ihonhoitorutiiniasi (hellävarainen puhdistus jota seuraa perinteinen saippualle peseminen), jonka takia OFRA aloitti matkan kohti täydellistä misellifaasi-vettä.
Misellifaasi- puhdistustuotteissa on uniikki koostumus, jossa pienet misellifaasi osat poistavat epäpuhtauksia, meikin ja lian ihosta. Tämä muistuttaa hieman magneetinvaikutuksesta. Misellifaasi-puhdistuksen hyvä puoli on, että sinun ei tarvitse puhdistaa ihoa itse vaan iho puhdistuu ikään kuin itsestään.
Perfecting Elixir on ihonhoidon matka syvälle itseensä: Se on kehitetty yhdessä ikääntymistä vastaan taistelevien ainesosien kanssa jotka tekevät ihosta nuorekkaan ja hehkeämmän.
• Omenan kantasolut - kasvattaa solujen tuotantoa joka voimistaa vapaiden radikaalien toimintaa ja vahvistaa vaurioitunutta ihoa
• Centaurea Cyanus (tunnetaan myös nimellä Syyskaunokki)
• Aloe-Vera- uute - helpottaa tulehdusta ja minimoi ihohuokosia
• Misellifaasi - poistaa likaa ja öljyä kuin magneetti ja poistaa epäpuhtauksia ihosta
Tämä pehmeä puhdistusaine on öljy-, hajuste-, ja alkoholivapaa., mikä tekee siitä sopivan kaikille ihotyypeille.
Käyttö: Levitä vanulapun avulla ja pyyhi kasvot ja kaula. Toista tarvittaessa. Ei tarvitse huuhdella. Sinulle, jolla on kuiva tai normaali iho voit käyttää tuotetta ainoana ihonhoitotuotteena ja mahdollisesti jättää käyttävättä kasvovettä tai kosteusvoidetta.
100ml
Tuotenumero: 50980
Ei vielä arvosteluja