OPI Infinite Shine No Chips on my Shoulder - 15 ml
Tämä korkeasuorituskykyinen syvän laivastonsininen kynsilakka tarjoaa ylellisen geelimanikyyrin lopputuloksen ilman UV-valon tarvetta. Koostumus yhdistää perinteisen lakan helppouden sekä geelin kestävyyden ja peilimäisen kiillon.
Miltä se näyttää?
Tämä kestävä geelimäinen kynsilakka levittyy kynnelle tasaisesti ja vaivattomasti ilman pelkoa raidoista tai ilmakuplista. Täyteläinen tekstuuri kietoutuu kynnen ympärille luoden intensiivisen värin ja upean kiillon, joka säilyy huolletun näköisenä jopa 11 päivää. Vaikka lakka on poikkeuksellisen kestävä, se on helppo poistaa tavallisella kynsilakanpoistoaineella, mikä säästää luonnonkynttäsi kulumiselta.
Sopii
Kaikille kynsityypeille · Arkeen & juhlaan · Pitkäkestoiseen lopputulokseen · Kotimanikyyriin
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Esikovetettu geeliteknologia takaa intensiivisen kiillon ja kestävyyden jopa 11 päiväksi
- Luo täyteläisen geelimäisen pinnan ilman UV- tai LED-valolla kovettamista
- Tasainen koostumus ehkäisee raitojen ja kuplien muodostumista ammattimaista lopputulosta varten
- Poistetaan nopeasti ja hellävaraisesti tavallisella kynsilakanpoistoaineella
Usein kysytyt kysymykset
Tarvitseeko OPI Infinite Shine No Chips on my Shoulder -lakka erillisen lampun?
Ei, tämä OPI-lakka on kehitetty kovettumaan tavallisessa päivänvalossa ilman erillistä lamppua. Saat silti saman kiillon ja kestävyyden kuin perinteisessä geelimanikyyrissä, mutta lakkaus onnistuu helposti kotioloissa.
Miten varmistan parhaan kestävyyden siniselle Infinite Shine -lakalleni?
Parhaan tuloksen saavuttamiseksi suosittelemme OPI:n kolmivaiheista järjestelmää, johon kuuluvat sarjan oma alus- ja päällyslakka. Puhdista kynnet huolellisesti ennen aloitusta, levitä ohuita kerroksia ja anna kunkin kerroksen kuivua hetki ennen seuraavaa vaihetta.
Tuotenumero: 125301
Kategoriat:
- 2026-07-01
Tosi ihanaa kimallusta 👌
- 2026-06-14
Väri on superhieno! Arvosana laskee, koska se alkaa hilseillä noin neljän tunnin kuluttua. Mutta en ole kynsilakka-asiantuntija, joten jos olet ja haluat superhienon tummanruskean lakan, kokeile rohkeasti.
- 2026-06-04
Opi on hyvä peittävä lakka ja tämä väri on ehdottomasti suosikkini.
- 2026-05-24
Nopea toimitus. Kaunis ja kestävä väri.
- 2026-05-20
Erittäin tyytyväinen ja onnellinen.
- 2026-03-22
Olen supertyytyväinen OPI-kynsilakkaani ja päällyslakkaan! Kaunis väri, helppo levittää ja pitkäkestoinen, kiiltävä. Suosittelen!
- 2026-03-21
Todella kaunis väri! Kynsilakka kestää hyvin 👍🏼
- 2026-03-11
Toimii hyvin. Olen kokeillut sitä vain kerran.
- 2026-02-25
Opin kaikki kynsilakat ihan must mutta tässä kiinnosti väri ja kimallus. Hyvä valinta.
- 2026-01-07
Pysyy pitkään.



