Oriana syleilee sinua välittömästi ilon pilvessä. Herkkä, naisellinen ja ilmava tuoksu, joka on moderni, makea, raikas ja koukuttava. Nostalginen nautinto. Parfums de Marly paljastaa uuden eliksiirinsä - uuden, koukuttavan hemmottelun maailman. Makea ja pähkinäinen, pehmeä ja aistillinen, energinen ja kirkas. Oriana on ainutlaatuinen ja vastustamaton.
Päänuoksussa mandariinia, bergamottia ja greippiä. Sydäntuoksussa appelsiininkukkaa, mustaherukkaa ja kirsikkaa. Pohjatuoksussa vaahtokarkkia, ambrettia, kermaa ja myskiä.
* Moderni, makea ja koukuttava
* Koukuttava nautintojen maailma
* Muun muassa mandariinin, greippien, kirsikan, vaahtokarkin ja myskin tuoksuja
Tuotenumero: 101205
Kategoriat:
- 2026-02-01
Hyvä tuoksu, nopea toimitus
- 2026-01-02
Raikas ja naisellinen elegantilla tavalla: Tämä ei ole raskas, makea "karkki"tuoksu. ❤️Hyvä yleistuoksu. Ylellinen tunnusmerkki!!👏🏻👏🏻👏🏻 Täydellinen minulle ja suosittelen niille, jotka haluavat jotain kevyttä ja hienostunutta, mutta se ei ole yhtä kestävä kuin jotkut muut luksushajuvedet samassa hintaluokassa.
- 2024-12-08
🫶🫶🫶🥰🥰🥰🎁🎁🎁😍😍😍


