Death Valley ei ole mikään tavallinen kuivashampoo, vaan paras tapa antaa hiuksille tuuheutta ja volyymia. Suurten, huolettoman sotkuisten kampausten luomiseen aidossa Brigitte Bardot- tai Bon Jovi -hengessä.
Tuotenumero: 71296
- 2026-06-12
Hyvä, mutta antaa hieman "pitoa" pohjoismaisiin hiuksiini. Mutta on hellävarainen, joten käyttäisin sitä ja mieluummin täydentäisin sitä muilla tuotteilla.
- 2026-05-29
En käytä kuivashampoota hiuksiini, vaan raikastamaan talvikenkiä, jotka ovat alkaneet haista! :D Tämä kuivashampoo toimii NIIN hyvin siihen tarkoitukseen. Tuoksu tappaa tehokkaasti kaikki vanhojen kengänpohjien hajut ja kengät tuoksuvat hyvältä koko työpäivän muutaman suihkauskerran jälkeen! Jos se toimii minun pahanhajuisiin kenkiini, se toimii taatusti yhtä hyvin myös hiuksissasi pyöriviin bakteereihin!
- 2025-06-02
Hieno tuote, ei valkoista väriä!
