RMS Beauty Lip2Cheek, yhdistetty kosteutus, suoja ja upea väri sekä huulille että poskille! Ravitsevilla luomuöljyillä, voilla ja vahalla, jotka yhdessä mineraalipigmenttien kanssa antavat iholle ja huulille upean hehkun ja värin vaihtelevassa tuloksessa - kiiltävästä mattapintaiseen.
Tuotenumero: 89856
Kategoriat:
- 2025-12-26
Kaunis väri, ehkä hieman kylmä, mutta ok. Uskomattoman tukeva ja helppo käsitellä.
- 2025-05-05
Monipuolinen ja luonnollinen <3
- 2023-12-23
Erittäin hyvä tuote
- 2022-07-08
Sen jälkeen, kun aloin käyttää tätä RMS:n tuotetta, ei ole ollut yhtäkään huulipunaa, joka olisi mielestäni samalla tasolla. (RMS:llä on yksinkertaisesti loistavia tuotteita.) Käytän yöllä hyvää huulivoidetta kosteuttamaan huuliani ja päivällä tätä 'Lip2Cheek'-huulipunaa (käytin 'Curious'-huulipunaa monta vuotta, kunnes he valitettavasti lopettivat sen aivan ihanan oranssin sävyn tarjoamisen, josta pidän eniten). Levitän samalla poskipunaa nopeasti. RMS:n tuotteet toimivat juuri niin kuin sanotaan: Jos esimerkiksi haluat heikon värin päiväksi, et levitä sitä niin paljon. Mutta silloin sinun tarvitsee vain levittää useampia kerroksia voimakkaampien värien ja halutun vaikutelman saavuttamiseksi. Pidän peukkuja, että yllä oleva oranssi väri, nimeltään 'Curious', palaa tulevaisuudessa. Kukaan ei ole sen kaltainen, ja jos se sopii sinulle, tulet ehdottomasti rakastamaan sitä. Pidän kiinni muutamista jäljellä olevista huulista ja aion nyt kokeilla väriä, joka tuntuu olevan lähimpänä minua samassa tyylissä: 'Smile'. Se on hieman lempeämpi – mutta molemmissa on tarvitsemani lämmin sävy. (Voit esimerkiksi levittää illalla valitsemasi värin päälle sopivan sävyistä 'Gloss'-meikkivoidetta, jotta meikistäsi tulee vieläkin iltamaisempi.) Pitkäkestoinen ja hyvä. Ainesosat toimivat ihosi kanssa, eivätkä sitä vastaan.
- 2022-02-02
Superhyvä, pysyy koko päivän. Tuntuu raikkaalta luomumeikin kanssa.
- 2017-03-09
Jos käytän tätä huulillani, ne kuivuvat kuin tulitikku ja väri valuu pois antaen minulle pellesuun. Jos käytän sitä poskillani, väri katoaa tunnissa. Mahdollisesti huonoin tuote, jota olen koskaan kokeillut. Heitän sen pois kokeiltuani sitä 3-4 kertaa.
- 2016-09-14
Ostin tämän pääasiassa poskipunaksi, ja tulos ylitti kaikki odotukset! Minulla on suhteellisen rasvainen iho, mutta se kestää silti koko päivän - todella vaikuttavaa. Tuote ei sisällä kimallusta tai glitteriä, ja väriä voi, kuten kuvauksessa sanotaan, kerrostaa haluttuun intensiteettiin. Levitän sen sormillani, eikä tasaisen levityksen kanssa ole ongelmia. Poskipuna näyttää iholla erittäin luonnolliselta - täydellinen meikittömään lookiin. Kuten sanoin, ne kestävät erittäin hyvin, mutta voivat hieman kiiltää päivän aikana. Minua ei henkilökohtaisesti haittaa pieni hehku, mutta jos haluat, voit toki puuteroida sen päälle läpinäkyvällä puuterilla. Se on hajusteeton eikä tuoksu ollenkaan miltään. Hajusteettomat ja erityisesti luonnonmukaiset tuotteet tuoksuvat usein hieman kalamaiselta, haha. Ostin kaksi väriä, "modest" ja "illusive". Ihoni sävy on oliivinvihreä, jossa on lämpimät pohjasävyt, ja Modest on minulla lämmin ruskehtavan pinkki, kun taas Illusive on kylmän luumumainen pinkki. Illusive on suosikkini, se näyttää luonnollisimmalta poskillani, mutta sopii myös huulilleni. Mielestäni tuote sopii kuitenkin paremmin poskille, koska huuleni kuivuvat helposti. Olen erittäin tyytyväinen ja kirsikkana kakun päällä se on luonnollisia luomuainesosia! :D
- 2026-07-05
- 2026-01-05
- 2025-12-06

