Korkeatehoinen peitevoide, jossa on keskitason peittävyys, joka tehokkaasti sävynkorjaa ja peittää epätasaisuudet ja virheet. Se jättää luonnollisen, satiinimaisen pinnan ja sopii kaikille ihotyypeille. Revitalize Hydra Concealer on monipuolinen peitevoide, joka hoitaa ja kosteuttaa ihoa kuin silmänympärysvoide, elvyttäen herkkää ihoa silmien ympärillä ja parantaen sen rakennetta samalla, kun se sävynkorjaa ja peittää tummat silmänaluset, epätasaisuudet ja punoituksen. Sen koostumus on höyhenenkevyt ja kermainen, sulautuen ihoon ilman paakkuuntumista tai asettumista hienoihin juonteisiin ja ihohuokosiin. On kliinisesti todistettu, että innovatiivinen koostumus kosteuttaa ihoa jopa 8 tuntia. Se on sekä hypoallergeeninen että oftalmologisesti testattu ja vähentää hienojen juonteiden näkyvyyttä 30 päivän käytön jälkeen. Peitevoiteessa on kätevä pieni sivellin tarkan levityksen helpottamiseksi, ja se sisältää puhtaita ihonhoitoaineita, kuten ihoa kiinteyttävää Tightenyl™-ainesosaa (luonnollinen vaihtoehto retinolille), pehmentävää skvalaania sekä RMS:n tunnusomaista adaptogeenisten yrttien sekoitusta - pehmeämmän ja kirkkaamman ihon puolesta.
Tuotenumero: 195175
- 2026-07-22
Hyvä peitevoide, joka häivyttyy kauniisti silmien alle eikä laskeudu lainkaan juonteisiin. Ei näytä siltä, että olisit laittanut peitevoidetta. Väri toimii loistavasti vaalealla ihollani, jolle on muuten vaikea löytää oikeaa sävyä ja pohjasävyä. Muuten hyvät ainesosat ja sopii herkimmällekin iholle🌟
- 2026-07-09
Superpeittävä ja näyttää luonnolliselta, aivan iholta. Hyvin kosteuttava, joten minä, jolla on tapana kiiltää päivän mittaan, peitän sen mattapintaiseksi mineraalipuuterilla. Vähennän yhden tähden, koska mielestäni on tyhmää, että lämpimän pohjasävyn omaavien värien saamiseksi täytyy käyttää niin korkeaa sävyasteikkoa. Ihossani on paljon keltaista pigmenttiä, mutta olen hyvin vaalea, joten vaaleimmat näyttävät minulla hieman vaaleanpunaisilta.
- 2026-04-14
Kosteuttava peitevoide, joka ei painaudu juonteisiin, peittää luonnollisesti ja antaa "piristävän" vaikutelman. Ostan uudelleen, kun tämä loppuu.
- 2025-12-20
Hieno peitevoide, jonka sävy CN03 peittää tummansiniset silmänalukseni hyvin. Toinenkin sopii. Minulla on erittäin vaalea iho, jossa on jäinen pohjasävy. Silmänalusihoni on kuiva, joten hyvä silmänympärysvoide on tietenkin tarpeen, muuten pienet rypyt näkyvät peitevoiteella vielä paremmin! Peitevoide on hieman nestemäinen, paksu ja helppo levittää sormella tai siveltimellä, ja sitä voi myös kerrostaa. En ole kokeillut sitä muille kasvoilleni, ehkä se on liian tumma, mutta ostin sen vain tummiin silmänalusieni peittämiseksi! Kallis, mutta hyvä!
- 2026-05-20
- 2026-04-22
- 2026-02-13
- 2026-01-21




