Tweezermanin myydyin ripsienpidennyskoneisto on suunniteltu luomaan kauniisti kestävät kiharat ripset. Silikonityyny on paksu ja pyöreä, jotta se muodostaa voimakkaamman kaarevuuden ilman, että ripsiin syntyy kovia ryppyjä. Korkeaa laatua edulliseen hintaan. Mukana kolme ylimääräistä silikonityynyä.
Tuotenumero: 97612
- 2026-09-08
Se oli ihan ok ripsientaivutin, se taivuttaa aluksi aika hyvin, mutta sitten se taivuttaa ripseni sisäänpäin kohti silmäluomea ylöspäin suuntautumisen sijaan.
- 2026-08-23
Arvosan tämän tuotteen arvosanaksi 5. Olen ostanut erilaisia ripsientaivuttimia ja luulin niiden olevan sellaisia. Tämä on täysin erilainen, etkä voi edes verrata sitä aiempiin ripsientaivuttimiini. Tweezerman todellakin toimittaa. Taivuttaa ripset todella hyvin, saan Hollywood-tunnelman joka kerta, kun käytän sitä.
- 2025-10-02
Ostin tämän, koska vanha meni rikki. RAKASTAN sitä! Kihartuu nopeasti ja antaa luonnollisen kiharan, kestää useita päiviä, vaikka ripset eivät tietenkään kastuisi :p



