Vinopure Purifying Gel Cleanser -puhdistusgeeli on täydellinen alku ihonhoitorutiinillesi epäpuhtauksia ja finnejä vastaan. Se puhdistaa, pienentää ihohuokosia ja vähentää liiallista talia ihoa kuivattamatta - tuloksena puhdas, raikas ja heleä iho. Puhdistusgeeli sopii akneen taipuvaiselle iholle, jolla on epäpuhtauksia, suurentuneita ihohuokosia, mustapäitä ja kiiltoa. Miellyttävä geelimäinen koostumus sisältää luonnollista salisyylihappoa, ekologista rypälevettä, polyfenolia ja kosteuttavaa aloe veraa. Ei tuki ihohuokosia, testattu ihotautilääkärin valvonnassa. 99 % ainesosista on luonnollista alkuperää.
vähentää epäpuhtauksia ja mustapäitä, pienentää ihohuokosiakosteuttaa ja puhdistaa
sopii akneen taipuvaiselle iholle
vegaaninen koostumus
96 % koki, että ihosta tuli puhtaampi*
*Kliininen testi. % koki tyytyväisyyttä. 24 vapaaehtoista, 28 päivää
Tuotenumero: 112552
- 2026-04-08
Minulla on rasvainen iho ja tämä puhdistusaine toimii todella hyvin ihollani. Mielestäni se puhdistaa ihoni perusteellisesti. Ostan uudelleen.
- 2026-03-01
Ostin tämän ystävän suosituksesta, olen käyttänyt sitä nyt viikon ja tulokset ovat olleet uskomattomia! Se on vähentänyt ihoärsytystä, antaa ihanan hehkun käytön jälkeen, koska se on erittäin kosteuttava eikä kuivata ihoa (toisin kuin jotkut puhdistusaineet voivat tehdä) ja vähentää ihohuokosten näkyvyyttä. Olen erittäin tyytyväinen ja suosittelen sitä lämpimästi akneen taipuvaiselle iholle! Ehdottomasti uusi luottotuotteeni ihonhoitoon :)
- 2025-08-21
Tämä tuote auttoi minua akneeni :)
- 2025-08-15
Paras paras puhdistusaine. Tunnen oloni todella puhtaaksi käytön jälkeen.
- 2025-06-21
- 2025-06-09

