Ravitseva vartalovoide kosteuttaa ja pehmentää ihoa välittömästi. Skandinaavisia öljyjä ja aloe veraa sisältävä voide sitoo ihoon kosteutta ja palauttaa ihon joustavuuden. Raikas sitrustuoksu hellii aistejasi. Käyttöohjeet: käytä aamuin illoin ja levitä reilusti suihkun jälkeen.
Tuotenumero: 116566
- 2026-03-23
Kiva paksu ja kosteuttava voide. Sitruksinen tuoksu joka ei oma lemppari, mutta tuoksu on mieto
- 2025-09-04
Rakastan sitä!!
- 2025-08-09
Kaikki kokeilemani Ole Henriksenin tuotteet vastaavat lupauksiaan ja odotuksiani. Marie G
- 2025-06-12
Uskomattoman hyvä keskihintainen vartalovoide, joka imeytyy ihoon ihanasti ja tuoksuu ylelliseltä, mutta ei liian voimakkaalta. Loistava normaaliihoisille eli ei superkuivalle iholle, jotka haluavat vain kevyesti kosteuttaa ihoa. Loistava pumppupullo ja iso pullo.
- 2025-05-23
Paras kokeilemani voide. Ostin sen, kun luin, että se sopii hieman vanhemmalle iholle, eli meille, jotka olemme käyttäneet sitä jonkin aikaa. Se levittyy suoraan iholle leviämättä, tuoksuu hyvältä ja tulee käytännöllisessä pumppupullossa.
- 2025-05-07
Rakastan Ole Henriksenin tuotteita, eikä tämä voide pettänyt odotuksia. Se kosteuttaa ja imeytyy helposti ihoon jättämättä sitä tahmaiseksi. Myös 400 ml:n koko on plussaa tuossa hinnassa. Se tuoksuu ihanalta, kesäiseltä ja sitruksiselta ja erittäin raikkaalta. Suosittelen lämpimästi!!
- 2024-05-07
Tuoksuu hieman sitruksiselle. Sulaa nopeasti ihoon ja on erittäin kevyt. En usko, että tämä sopii kovin kuivaihoisille.
- 2024-01-14
Erittäin tyytyväinen 😁
- 2026-03-16
- 2026-02-11




