Erittäin ravitseva vartalovoide, joka on rikastettu puolukan, puolukan ja bongarin öljyillä, jotka kosteuttavat ja pehmentävät ihoa välittömästi. Hemmottele ihoasi ja aistejasi: Tämä Ole Henriksenin ihastuttava vartalovoide jättää vartalollesi miellyttävän ja silkkisen pehmeän tunteen sekä virkistävän kevyen tuoksun. Voide on täynnä kasviperäistä voita ja skandinaavisia marjaöljyjä, jotka kosteuttavat ihoa välittömästi ja palauttavat sen kimmoisuuden.
Tuotenumero: 116566
- 2026-08-02
Se on erittäin hyvä päivittäiseksi ihonhoidoksi.
- 2026-07-08
Tuoksuu todella hyvältä! Kosteuttaa hyvin, imeytyy hyvin.
- 2026-07-05
Ihanan raikas, imeytyy hyvin.
- 2026-03-23
Kiva paksu ja kosteuttava voide. Sitruksinen tuoksu joka ei oma lemppari, mutta tuoksu on mieto
- 2025-09-04
Rakastan sitä!!
- 2025-08-09
Kaikki kokeilemani Ole Henriksenin tuotteet vastaavat lupauksiaan ja odotuksiani. Marie G
- 2025-06-12
Uskomattoman hyvä keskihintainen vartalovoide, joka imeytyy ihoon ihanasti ja tuoksuu ylelliseltä, mutta ei liian voimakkaalta. Loistava normaaliihoisille eli ei superkuivalle iholle, jotka haluavat vain kevyesti kosteuttaa ihoa. Loistava pumppupullo ja iso pullo.
- 2025-05-23
Paras kokeilemani voide. Ostin sen, kun luin, että se sopii hieman vanhemmalle iholle, eli meille, jotka olemme käyttäneet sitä jonkin aikaa. Se levittyy suoraan iholle leviämättä, tuoksuu hyvältä ja tulee käytännöllisessä pumppupullossa.
- 2025-05-07
Rakastan Ole Henriksenin tuotteita, eikä tämä voide pettänyt odotuksia. Se kosteuttaa ja imeytyy helposti ihoon jättämättä sitä tahmaiseksi. Myös 400 ml:n koko on plussaa tuossa hinnassa. Se tuoksuu ihanalta, kesäiseltä ja sitruksiselta ja erittäin raikkaalta. Suosittelen lämpimästi!!
- 2024-05-07
Tuoksuu hieman sitruksiselle. Sulaa nopeasti ihoon ja on erittäin kevyt. En usko, että tämä sopii kovin kuivaihoisille.




