Tuotenumero: 62175
- 2020-02-02
Itselläni on pintakuiva sekaiho joka on viime aikoina pukannut paljon epäpuhtauksia. Olen käyttänyt viimeiset 2-3 vkoa ja olen tosi tyytyväinen! Ei kuivata ollenkaan ja tuntuu miellyttävältä iholla. Epäpuhtaudet on selkeästi vähentyneet ja iho tuntuu pehmeältä.
- 2019-04-07
Savimainen koostumus oli yllättävä, mutta tosi pehmeä ja jopa voidemainen iholla. Toimi hyvin rasvoittuvaan taipuvalla normaalilla ihotyypilläni, ei kuivattanut ja poisti silti meikin hyvin. SIlti jäi tunne, että tämä ei yksinään poista raskasta ja paksua meikkiä, vaan käyttäisin silloin kakkosvaiheen putsarina. Tuoksu on hieman pistävä ja outo, minulle mielleyhtymä on Offin itikkasavu jota poltetaan ulkona :D Ei siis sovi jos olet hajuille/hajusteille herkkä.
- 2018-10-28
Odotin tältä tuotteelta ehkä enemmän, sillä rakastan Pixin glow tonicia. Hieman 'savimainen' koostumus, joka ainakin itselläni hieman kipristeli ihoa. Ei varmasti huono tuote, mutta ei ehkä itselleni sitten ollut kovin kummoinen.
