Maria Åkerberg Eye Shadow Cold Brown - 2 g
Maria Åkerberg Eye Shadow Cold Brown on luonnollinen, mineraalipohjainen luomiväri, joka on suunniteltu tuomaan silmämeikkiin välitöntä syvyyttä ja intensiivisyyttä. Sen viileä tummanruskea sävy ja hienostunut hohde luovat tyylikkään lopputuloksen, joka pysyy virheettömänä aamusta iltaan.
Miltä se näyttää?
Tämä luomiväri levittyy luomelle silkkisen pehmeästi ja tarjoaa rikkaan pigmentin jo yhdellä sipaisulla. Kasvi- ja mineraalipohjainen koostumus on rikastettu tarkoin valitulla määrällä öljyjä ja vahoja, mikä tekee tuotteesta poikkeuksellisen riittoisan ja helposti häivytettävän ilman varisemista. Kylmä tummanruskea sävy hienovaraisella kimalteella on optimaalinen valinta klassiseen smokey eye -meikkiin, antaen katseelle ulottuvuutta ja dramaattisuutta. Samalla kun väri korostaa silmiäsi, sen ihoystävälliset ainesosat antavat herkän silmänympärysihon hengittää luonnollisesti.
Sopii
Kaikki ihotyypit · Smokey eyes · Arkikäyttö & juhla · Vegaaninen
Mikä tekee siitä ainutlaatuisen?
- Intensiivinen väripigmentti tuo silmämeikkiin välitöntä syvyyttä ja ulottuvuutta
- Kasvi- ja mineraalipohjainen koostumus hoitaa ihoa samalla kun se antaa kestävän värin
- Vegaaninen ja ekologinen koostumus on kehitetty kestävän kauneuden periaatteilla
- Luonnollisesti itsestään säilyvä ja käytössä erittäin riittoisa koostumus
Tuotenumero: 43938
Kategoriat:
- 2026-05-06
Loistava käyttää pohjustusvoiteena, pysyy koko päivän. Käytin sitä vuosia, enkä ole koskaan vaihtanut mihinkään muuhun.
- 2026-02-09
Luomiväri on erittäin hyvä. Kestää koko päivän. Mielestäni tämän väri oli kuitenkin hieman liian keltainen.
- 2026-02-04
Tuote ei ollut ollenkaan minun makuuni, mureneva eikä antanut juurikaan väriä silmäluomille
- 2025-12-11
Erittäin tyytyväinen tähän
- 2025-12-06
Juuri sellainen väri kuin halusin, täydellinen 🤗🤗
- 2025-11-30
Olen käyttänyt tuotetta useita vuosia. Laatu on erinomainen, istuu hyvin, on tyylikäs ja edullinen.
- 2025-08-07
Olen kokeillut monia erilaisia luomivärejä, mutta Maria Åkerbergin tummanharmaa luomiväri ylittää ne kaikki. Se on superhieno ja levittyy helposti pienellä siveltimellä. Ja väri on todella kaunis, ei liian tumma. Täydellinen, jos haluat luoda huomaamattoman, mutta ei liian voimakkaan siiven. Olen yli 50-vuotias ja joskus saatan ajatella, että nestemäinen eyeliner on liikaa. Pohjustusaineen kanssa luomiväri kestää koko päivän.
- 2025-05-25
Loppuu melko nopeasti, kaunis väri ja hyvä pigmentti.
- 2025-05-22
Liian vähän pigmenttiä makuuni. Olisin toivonut sen olevan väriltään tiheämpi.
- 2025-05-16
varjojen väri osoittautui täysin erilaiseksi kuin verkkosivustolla ilmoitettiin

