Glimmer Shine on täydellinen viimeistelysuihke kaikille kampauksille. Suihke, jota käytetään viimeisenä silauksena kauniille ja kiiltävälle hiukselle. Se heijastaa valoa antaakseen hiuksillesi upean kiillon. Rikastettu arganöljyllä, vitamiineilla ja antioksidanteilla. Tuote suojaa myös hiuksia ympäristötekijöiltä, kuten auringolta, suolavedeltä ja kloorilta. Voidaan käyttää myös korostamaan hiusten väriä ja raitoja. Hiuksesi näyttävät kauniilta kaikissa valoissa. Alkoholiton tuote.
Tuoksuna Moroccanoilin tunnustuoksu, välimerellinen sekoitus mausteista meripihkaa ja makeita kukkaistuoksuja.
Cyclomethicone, dimethicone, argania spinosa (argan) kernel oil, parfum/ fragrance, triticum vulgare (wheat) germ oil, panthenol, ci 26100 (red 17), ci 47000 (yellow 11). Observera: Ingredienser som anges här kan variera något från den mottagna produkten. Före användning, se förpackningen för den mest uppdaterade ingredienslistan.
Suihkuta 25 cm etäisyydeltä kuiviin hiuksiin, jolloin hiuksiin muodostuu sumu, joka sitten laskeutuu. Anna kuivua 3-4 minuuttia ennen koskettamista, jotta pienet öljyhelmet puhkeavat ja kuivuvat, jolloin kaunis kiilto ja loisto imeytyvät hiuksiin. Käytä viimeistelynä parhaan tuloksen saavuttamiseksi. Suihkuta hieman Moroccanoil Glitter Shine -kiiltosuihketta hiusharjaan estääksesi staattiset ja pörröiset hiukset. Toistuva käsittely korostaa kiiltosuihkeen vaikutusta entisestään, erityisesti paksuissa ja vahvoissa hiuksissa.
4.8Perustuu 16 arvosteluun
581%
419%
30%
20%
10%
2026-08-12
Todella hyvä tuote, jos pitää mainita jotain negatiivista, niin hinta.
Kristina
2025-10-30
Todella kaunista kimallusta hiuksissa
Anne-Cathrine F
2025-05-29
Hiuksista tulee todella kiiltävät ja ihanat! Tuoksukin on uskomattoman hyvä, mutta se ei kestä niin kauan kuin toivoin.
Ellinor
2025-05-01
Ihana tuoksu, antaa kiiltoa ja silottaa pörröiset hiukset.
Päivi N
2025-02-11
Aivan upea tykki, sopii minulle täydellisesti
Minna K
2024-11-30
Tuoksuu ihanalta ja kiiltää todella hyvin
Sabina Ahmetovic
2023-11-09
Loistava tuote, rakastan arganöljyä. Se kosteuttaa ja silottaa hiuksia, joten ne eivät pääse pörröisiksi.
Krasimira Burvall
2020-03-09
Raikas ja kiiltävä lopputulos!
Hani
2019-06-15
Joustava suihkepullo ja itse sisältö tekevät mitä niiden on tarkoituskin. Kosteuttaa, kiillottaa, pelastaa kuivuneilta hiuksilta ja tekee muotoilusta helppoa.